Dulles Greenway Flyer

Dulles Greenway Flyer Dulles Greenway Ride with its luxury sedan cars continues to provide PtP, Events and Airport Transpo read more about us [email protected]

Dulles Airport Transportation – The Greenway
Now after years experience with its luxury sedan cars continues to provide Point to Point & Airport transportation to its clients with professional and dedicated service. Our professional drivers will give you ride with her fleet that offers the ultimate in comfort and reliability with courtesy. Our 24 hour operations are supported by a skilled staff capable of coordinating the transportation for your entire event, no matter how large or small.

هرکجا که طرح تجزیه ایران است نام رضاپهلوی می درخشد! روزی که شبکه سعودی اینترناشنال شده بود سیمای پهلوی واراذل واوباشی چو...
06/29/2023

هرکجا که طرح تجزیه ایران است نام رضاپهلوی می درخشد!

روزی که شبکه سعودی اینترناشنال شده بود سیمای پهلوی واراذل واوباشی چون مسیح علی نژاد تپسط ایپک لابی اسراییل برکشیده می شد فریاد زدیم اسراییل ‌و سعودی خیرخواه ایران وایرانیان نیستند و‌ ۳۰۰ میلیون دلار پول شیخ سلطان محمدالجدایل در راه اندازی این شبکه و شبکه هایی نظیر بلومبرگ و ایندیپندنت فارسی دراه تجزیه ایران صرف می شود وماجرای شورای اجاره ای ائتلاف شورای جعلی این شبکه برای مهار اوانحراف انقلاب است اما کو‌گوش شنوا؟

روز دیگر در نشست دانشگاه جورج تاون و ادعای ارائه پیش نویس منشور همبستگی بود که به دروغ گفتند‌ با همکاری فعالان داخل کشور تببین شده است ولی ما گفتیم این رادریک دیپلم ردی نوشته و مانیفست تجزیه ایران است و همه دیدند شازده آنها بدجوری گاف داده است ودرطرف ۲۴ ساعت هم تبدیل به منشور گسستگی شد وشازده دریک فرار به جلو شعار حاکمیت یکپارچه داد تا افتضاح بالا آمده را بپوشاند.

هنوز بوی تعفن منشور تمام نشده بود که سروکله شازده دراسراییل بزرگ‌ترین حامی ونظریه پرداز تجزیه ایران بعنوان میهمان سازمان جاسوسی موساد وحزب افراطی لیکود پیدا شد بازهم فریاد زدیم که پشت صحنه تجزیه ایران است و باز صدا شنیدیم نه ایشان برای بازدید از تاسیسات آب شیرین کن برای آینده ایران به اسراییل رفته است توگویی آلتم ده سال از سرنگونی رژیم آخوندی می گذرد وهمه مطائل حل شده وماندن است حل مشکل آب ؟ ومعلوم نشد چرا وزیراطلاعات اسراییل ۲۴ ساعت ۷ روز هفته وی را برای مساله آب ایران همراهی می کرد وچرا ۳۵ نماینده کنشت اسراییل بلافاصله طی بیانیه امضاء شده ای از تجزیه ایران حمایت کردند؟

به دیگر افتضاحات ایشان چون کمپین « من وکالت می دهم»، پنل فرعی کنفرانس امنیتی برلین، تشکیل جلسه در آبدارخانه برخی از پارلمانها با یکی دونماینده آنهم با محوریت حمله به تنها اپوزیسیون رسمی یا طرح مباحثی مه به آزادی دیپلمات بمبگذار دربلژیک انجامید‌ یا قانع شدن مکرون به معامله با رژیم انجامید و… بدلیل عدم ارتباط با موضوع تجزیه طلبی می گذریم اما شاهکار جدید ایشان دیدنی است!

اکنون‌ نیز اخباری از حضور محرمانه بچه شاه درآذربایجان علنی ترین کشور حامی تجزیه ایران به گوش می رسد همچنانکه سفرهای قبلی ایشان به اسراییل وعربستان نیز درابتدای امر محرمانه بود اما بعدا توسط همراهان وی یا درسفر بعدی برملا گردید و وی برای عادی سازی ابتدا تصاویری از همسر خودرا پخش کرده که درحال زیرآبی رفتن دردریای خزر است تا واکنش مردم را نسبت به آن ارزیابی وسپس اعلام خبر حضور محرمانه خودرابه آذربایجان تجزیه طلب براساس آن تنظیم نماید.

اما خطابم به مردم ایران چه قشر خاکستری سرفروبرده درخود وچه ایران دوستانی که فریب مقایسه بین بد وبدتر یعنی شاه وشیخ را خورده اید این است تاریخ ایران ونسل های آینده چشم له شمادارداگر بخواهید نظیر چهاردهه گذشته بجای پیوستن به مقاومت ملی ایران که میراث دار ستارخان ها، مصدق ها و انقلابیونی است که شاه وشیخ رای نیافتند سکوت پیشه کنید یا با دزدان نهضت وانقلاب ۱۲۵ ساله ایران همراهی کنید هیچگاه نه تنها به سعادت نخپاهید رسید بلکه تاریخ شمارا به عنوان ملتی حقیر خواهد شناخت پس دست برزانوی خود زده بپا خزید به کاروان مبارزان ومجاهدان راه حق که قطار شهیدان و محبوسان و تبعیدیان آنها را می بینید بپیوندید و موجبات فلاکت نسل فعلی ونسل های آینده را فراهم نیاورده و نفرین آنهارا بجان نخرید.

تظاهرات اولیه مجاهدین درمقابل سفارت آلبانی در واشنگتن دراعتراض به یورش هزار پلیس وکماندوی آلبانی که با مخالفت  عمده احزا...
06/21/2023

تظاهرات اولیه مجاهدین درمقابل سفارت آلبانی در واشنگتن

دراعتراض به یورش هزار پلیس وکماندوی آلبانی که با مخالفت عمده احزاب وشخصیت های آن کشور و دیگر کشورها روبرو شده است دردهها شهر جهان تظاهرات درحال شکل گیری می باشد با بررسی سوابق قبلی و تقارن این واقعه وهمزمان با تصمیم دولت فرانسه درجلوگیری از تظاهرات اول تیر ماه درپاریس وموضعگیری پو پهلوی وزارتخارجه دولت بایدن این امر نشان می دهد که رژیم ایران با دادن امتیازات مهمی به طرفهای غربی درحال تبانی با این دولتها بر علیه مردم ایران ومبارزین آنها می باشد.

تاسیس مرکز ثبت خسارت جنگ اوکراین درهلند ۴۳ کشور با امضای سندی درریکیاویک ایسلند نهادی بین المللی را برای ثبت خسارات جنگ ...
05/17/2023

تاسیس مرکز ثبت خسارت جنگ اوکراین درهلند

۴۳ کشور با امضای سندی درریکیاویک ایسلند نهادی بین المللی را برای ثبت خسارات جنگ اوکراین ‌و پرداخت غرامت از محل دارایی های روسبه امضاء کردند.

کشورهای آذربایجان، ارمنستان، صربستان، ترکیه مجارستان, بوسنی از امضای سندفوق خودداری کردند،

اوکراین مثل همیشه متحد است
Україна об’єднана як ніколи 🇺🇦


, , ,
, ,
ngukraine
, ,

01/30/2023

دانشمندانی که ربع پهلوی می خواهد با آنها فردای ایران را آباد کند؟!

پروفسو‌ر دکتر الهیارکنگرلو و‌کاوه سوخک لاری یکی از آنها رییس بخش سیاسی ققنوس وساکن نیویورک ودیگری عضو ارشد سازمان فدرال علوم انرژی دراسترالیا
اولی مثل آب خوردن دروغ می گوید که آیت الله سیستانی با بچه شاه تماس گرفته و آنرا بزرگ‌ترین واقعه در۴۳ سال گذشته ونشانه استقبال بی نظیر ۷۵٪ مردم ایران از این لمپن سیاسی می خواند که هنوز ۲۴ ساعت نگذشته خبررسمی تکذیب آن منتشر شده است ودومی هم درهمان برنامه خودرا کارشناس آمار معرفی کرده ومی گوید ۴۰۰ هزار هشتگ « من وکالت می دهم » یعنی پشتیبانی قاطع اکثریت مردم ایران از این مترسک واین درحالی است که تازه ۴۰ هزار اکونت فیک ارتش سایبری سیاه پاسداران هم درحمایت از هشتگ فپق فعال اند وتو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !!!
11/20/2022

مهاباد شهر محبوب من، اولین شهری که درانقلاب جدید ایران درآن حکومت نظامی بطور کامل برقرارشد ( جهت ثبت درتاریخچه انقلاب نوین ما)

برای کیان پیرفلک و کودکانی که قربانی ضحاک زمانه شدند.
11/20/2022

برای کیان پیرفلک و کودکانی که قربانی ضحاک زمانه شدند.11/20/2022

تظاهرات دیروز درواشنگتن با سرود لی ایران وپرچم پرافتخار ایران

معصومه قمی برای بارسوم درعرض یک سال ترور شد! بار اول اورا دزدیدند واز نیویورک سوار قایق کردند واورا بردن ونزوئلا ولی خوش...
09/30/2022

معصومه قمی برای بارسوم درعرض یک سال ترور شد!

بار اول اورا دزدیدند واز نیویورک سوار قایق کردند واورا بردن ونزوئلا ولی خوشبختانه طرح لو رفته و البته دراین عملیات که قاعدتا ۳۰ - ۲۰ نفر درگیر بودند هیچکس نه دستگیر شد ونه اسمش لو رفت!
باردوم یک تروریست که هر روز شخصا هم توی روز روشن منزل وی را می پاییده وحتی تا داخل باغچه پشت خونه اش هم اومده بود با یک کلاشینکف ودوخشاب پر جلوی درخونه اش پارک می کند و از پشت چشمی حتی تلاش می کنه ببینه معصومه خونه هست یاخیر که ترورش کنه ولی بعد سوار ماشین اش می شه ومیره تا دوسه چهارراه بعد که پلیس به نحوه رانندگی این فرد مشکوک شده و متوجه می شود آین تروریست بخت برگشته که شبیه پیتزا دلیوری ها بوده گواهینامه هم ندارد!
باز سوم توسط مهدکودک من وتو و خاله سالومه بود که لوداد معصومه بابت ارسال ویدئوی مصاحبه مادران داغدار صورتحساب ۱۰ هزار پوندی برای کیوان عباسی مدیر این شبکه صادر می کرده است وخلاصه تمام این مدت گربه ای بوده که بخاطر رضای خدا نه تنها موش نمی گرفته بلکه حتی حاضر به گرفتاری قربانیان خوددرایران برای ارتقاء جایگاه اجتماعی خودشبوده است ادعایی که پیش از این افشاگری توسط چهره های سیاسی دیکری هم مطرح شده بود و حتی با مخالفتهایی هم روبرو شده بود.

جالب است بدانیم سال گذشته وقتی همین معصومه خانم مورد سوال قرارگرفته که راه اندازی کمپین های نظیر « آزادی‌های یواشکی» و « چهارشنبه های سفید» باعث کرفتاری آدمها می شود و ایشان باید مسئولیت خودرا دراین رابطه بپذیرد که وی گفته بود خود من هم خیلی اوقات ناراحت می شوم ولی وقتی پشتیبانی همان آدمها را می بینم به درست راه خود امیدوار می شوم ولی اکنون‌خاله سالومه می گوید مادر پویابختیاری التماس می کرده است که مستند را پخش نکنید همین الان ماموران امنیتی داولی معصومه گفته مادر پویا بیخود گفته پخش کنید و یک صورتحساب ده هزارپوندی هم برای ما فرستاده است !

Address

22054 Shaw Road Ste 4
Sterling, VA
20164

Opening Hours

Monday 12am - 11:55pm
Tuesday 12am - 11:55pm
Wednesday 12am - 11:55pm
Thursday 12am - 11:55pm
Friday 12am - 11:55pm
Saturday 12am - 11:55pm
Sunday 12am - 11:55pm

Telephone

+15713130466

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dulles Greenway Flyer posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Dulles Greenway Flyer:

Share

Nearby taxis


Other Transportation Services in Sterling

Show All
#}